Кухня Umbra у лінійці платформних кухонь ELIO HOME з’явилась завдяки інноваційній технології обгортання шпоном алюмінієвих конструкцій. Umbra вперше була представлена на виставці KIFF-2021 у шпоні “дуб копчений”. Композиція кухні складається з двох блоків: пристінна система зберігання та острів. Композиція доповнена панелями та полицями, як комплексна пропозиція комплектації інтер'єру.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

АЛЮМІНІЄВИЙ ПРОФІЛЬ ФАСАДУ

Основу фасаду становить фірмовий алюмінієвий профіль, з тонкими гранями. Завдяки інноваційній технології ELIO HOME – обгортання алюмінію шпоном натурального дерева, фасади доступні з широкого різновиду текстури деревини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

КУХОННИЙ ОСТРІВ

Всі основні функції зосереджені на кухонному острові. На цьому модулі можна готувати, приймати їжу, знімати прямі ефіри і, навіть, вести кулінарний блог.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ

Ергономіка кухні UMBRA продумана до дрібниць – це допомагає економити час та сили й перетворити процес приготування їжі на справжнє задоволення. Системи зберігання містять все необхідне. Велика побутова техніка захована у пеналах, у вітрині можна зберігати посуд, книги, декор.

 

Виробник фабрика Elio - інноваційний лідер галузі. Що підтвердженно численними нагородами. І кухня UMBRA цьому підтвердження.