Хто ми? Команда однодумців, яких об'єднує любов до красивих і практичних меблів. Кожен з нас пройшов свій шлях, але ми зустрілися з одинаковим розумінням, що саме правильні меблі дарують комфорт і затишок дому. Нам важлива довіра. Саме за цим принципом ми підбираємо партнерів.
І будемо раді, коли ви довірите нам облаштувати ваш дім.

Чим ми займаємося? Багато років (вже більше 20ти) в тій чи іншій мірі облаштуванням інтер'єру. В більшості наша спеціалізація - меблі. Але оскільки сучасний дім - це складна екосистема, часто приступаємо до роботи ще на етапі проектування інтер'єру і супроводжуємо впродовж усіх етапів до завершення робіт (просто ми прагнемо щоб кінцевий результат відповідав задуму). Допомагаємо організувати простір, увязати кілька систем (підрядників), і фінально задекорувати простір.

Для чого нам цей сайт? Щоб легше контактувати нам з вами, а вам з нами. Він виник, як відповідь на запитання: "чим ви займаєтесь?". Потрібно було зібрати все чим ми займаємось в одному місці. 

На даний момент ми прагнемо експертності і тому зконцентрувалися на кількох торгових марках, які пройшли перевірку часом, яких ми вважаємо кращими у своїх сегментах і які нам дуже близькі за філософією.

Elio - преміальний український виробник. Сімейна компанія яку в професійних колах вважають інноваційним лідером. Компанія з 25 річним досвідом в преміальних інтер'єрах, власним R&D відділом і рішеннями які випередили час. Компанія приймала участь у багатьох міжнародних виставках на яких відмічена відзнаками поряд з світовими грандами. Продукція фабрики продається під кількома торговими марками, які виготовляються на одному виробницітві і різниці в якості між ними не має.

ElioHome - зібрав у собі всі найкращі досягнення фабрики, сучасний дизайн, преміальні матеріали. Кухні, гардеробні кімнати і меблі для ванних кімнат. 

Elnova - кухні, гардероби, меблі у ванну. Продукт цього бренду без компромісу з надійністю, відрізняється приємною ціною яка досягається уніфікацією рішень, і декорів. 

Eldoor - міжкімнатні двері прихованого монтажу і перегородки.

VOX - польська компанія з власною філософією. Над колекціями меблів поряд з дизайнерами працюють психологи, соціологи. Компанія постійно відслідковує зміни у побутових привичках і пропонує свіжі рішення. Основна ідея: особиста свобода починається вдома. Тому їхні колекції легко адаптуються до потреб сім'ї, дитячі меблі вчать дітей взаємодіяти із оточуючив світом, керувати власним простором.

Roshe - український виробник м'яких меблів. За 21 рік роботи - Roshe став брендом сучасних меблів, які виходять за рамки стереотипів, та пропонують абсолютний комфорт в оправі бездоганного стилю!

 

Адреси салонів:

 

 Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201г, ТЦ Менс простір, 3й рівень, салон 318 Меблі VOX.  097-771-41-58

Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201г, ТЦ Менс простір, 3й рівень, салон 317 Eliohome/ Elnova/ Eldoor. 097-771-41-58