ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Публічний договір - оферта інтернет-магазину hom.in.ua https://hom.in.ua/

 

Цей договір між юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, що розміщує на Сайті інтернет-магазину https://hom.in.ua/ інформацію про товари (далі - Продавець) і користувачем послуг інтернет-магазину (далі - Покупець) визначає умови придбання товарів через сайт интернет-магазину https://hom.in.ua/

 

1. Загальні положення

1.1. Продавець оприлюднює цей договір купівлі-продажу, що є публічним договором-офертою (пропозицією) на адресу фізичних та юридичних осіб відповідно до Законодавства України.

1.2. Ця публічна оферта (що іменується надалі "Оферта") визначає всі істотні умови договору між Продавцем і особою, що акцептувала оферту.

1.3. Цей договір укладається між Продавцем і Покупцем в момент оформлення замовлення.

1.4. Оферта може бути акцептована будь-якою фізичною або юридичною особою на території України, яка має намір придбати продукцію, що надається Продавцем через інтернет-магазин, розміщений на сайті https://hom.in.ua/

1.5. Покупець беззаперечно приймає всі умови, що містяться в оферті у повному обсязі і без виключень.

1.6. У випадку прийняття умов дійсного договору, фізична або юридична особа, що акцептує оферту, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення у розмірі і на умовах дійсного договору.

1.7. Оферта і вся інформація про товари, що купуються, розміщена на сайті https://hom.in.ua/

 

2. Статус інтернет-магазину  https://hom.in.ua/

2.1. Інтернет-магазин - сайт, розміщений у мережі Інтернет за адресою https://hom.in.ua/, через який Продавець здійснює продаж товарів, є власністю Продавця і призначений для організації дистанційного способу продажу товарів через мережу Інтернет.

2.2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення.

 

3. Предмет Оферти

3.1. Продавець, на підставі замовлень Покупця і на підставі попередньої оплати, продає Покупцю товар у відповідності до умов і за цінами, встановленими Продавцем у Оферті і додатках до неї.

3.2. Предметом дійсної Угоди є надання можливості Покупцю купувати для особистих та професійних цілей Товари, представлені в каталозі інтернет-магазинау за адресою https://hom.in.ua/

3.3. Фізична або юридична особа вважається тою, що прийняла всі умови оферти і додатків до неї у повном у обсязі і без виключень з моменту надходження грошових коштів в рахунок оплати товару на розрахунковий рахунок Продавця, або з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Оператора платіжної системи (у випадку оплати через платіжні системи). У випадку акцепта оферти одним з вищевказаних способів, фізична особа вважається тою, що уклала з Продавцем договір купівлі-продажу замовлених товарів і набуває статус Покупця.

 

4. Визначення

4.1. Покупець - фізична або юридична особа, що прийняла у повному обсязі і без виключень умови оферти (що здійснила акцепт оферти) у відповідності до п. 1.4 оферти.

4.2. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, що розміщує на Сайті інформацію про товари, які він реалізує. Продавцем може бути будь-яка особа, якій було надане право на розміщення на Сайті информації про товар. Найменування Продавця вказується в документах на передання Товару Покупцю.

4.3. Інтернет-магазин - Сайт, який має адресу в мережі Інтернет https://hom.in.ua/, що належить Продавцю і призначений для продажу Продавцем Покупцям на підставі оферти товарів, що належать продавцю.

4.4. Каталог - інформація про товари, розміщені в інтернет-магазині.

4.5. Товар - предмети меблів, освітлення і декору.

4.6. Замовлення - рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.

4.7. Місце виконання замовлення - адреса електронної пошти, вказаної Покупцем, особистий кабінет Покупця на сайті https://hom.in.ua/, де розміщена інформація про замовлення.

4.8. Сторони - разом Покупець і Продавець.

 

5. Порядок укладання договору купівлі-продажу

5.1. Покупець може оформити замовлення самостійно на сайті інтернет-магазину, або за допомогою менеджера по за номерами телефонів, вказаних на сайті, на умовах Договору купівлі-продажу (публічної оферти інтернет-магазину).

5.2. При оформленні замовлення на сайті інтернет-магазину Покупцю необхідно надати про себе інформацію:

1. ПІБ

2. адреса доставки Товару

3. контактний телефон і електронну пошту Покупця Товару.

5.3. Інтернет-магазин не редагує інформацію про Покупця.

5.4. При оформленнні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних без обмеження терміну його дії.

 

6. Інформація про Товар

6.1. Продавець забезпечує наявність інформації про Товари для замовлення, розміщені на сайті. Інформація про Товари містить фотографії, опис і ціну Товару.

6.2. Всі інформаційні матеріали на сайті інтернет-магазину мають довідковий характер. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються способів використання Товару, Покупець має перед оформленням замовлення звернутися до Продавця за вказаними на сайті номерами телефонів або електронною поштою.

 

7. Порядок придбання Товару

7.1. Покупець в праві оформити замовлення на будь-який товар, представлений в інтернет-магазині.  Кожний товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Виключення зі вказаного правила розміщені в описі кожного товару.

7.2. Замовлення може бути оформлене Покупцем самостійно на сайті інтернет-магазину чи за телефонами, вказаними на сайті.

7.3. Після оформлення замовлення Продавець на електронну адресу Покупця відправляє підтвердження прийняття замовлення і рахунок, зі вказанням найменування, кількості і ціни обраного товару і загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною дійсного договору. Оплата рахунку Покупцем є підтвердженням оформленого замовлення. Далі менеджер інтернет-магазину зв'язується з Покупцем за телефоном чи електронною поштою для уточнення інформації по замовленню чи термінах можливої його доставки.

7.4. Замовлення обробляється після попередньої оплати замовлення.

7.5. Термін поставки товару вказується менеджером при першому контакті з Покупцем після оформлення ним замовлення і обчислюється в робочих днях, починаючи з моменту зарахування грошових коштів на рахунок Продавця.

 

8. Ціна товару

8.1. Ціна товару вказана в гривнях.

8.2. Вказана в інтернет-магазині ціна товару може бути змінена в односторонньому порядку, при цьому ціна на замовлений і оплачений Покупцем товар зміні не підлягає.

 

9. Оплата товару

9.1. Способи і порядок оплати вказані на сайті інтернет-магазину в розділі "Оплата".

9.2. Після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, менеджер інтернет-магазину погоджує з Покупцем способи і термін доставки. Обов'язок Покупця по сплаті ціни товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів на рахунок Продавця.

9.3. Покупець сплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині.

9.4. Розрахунки Сторін при оплаті замовлення здійснюється в українських гривнях.

 

10. Доставка товарів

10.1. Способи, порядок і терміни доставки товару вказані на сайті інтернет-магазину в різділі "Доставка". Спосіб і порядок доставки замовлення оговорюються з Покупцем менеджером інтернет-магазину.

 

11. Повернення товарів

11.1. Повернення товару в Інтернет-магазин здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
           11.2. Повернення товару в Інтернет-магазин здійснюється за рахунок Покупця. 
           11.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

 

12. Обмін товару неналежної якості

12.1. Обмін товару неналежної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

12.2. Обмін товару у випадках, передбачених законом та цим Договором, проводиться після звернення на електронну адресу komod.if@gmail.com або по телефону, за контактними номерами, зазначеними на сайті.

 

13. Відповідальність сторін

13.1. Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

13.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання ним товарів, замовлених в інтернет-магазині.

13.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором на час дії непереборної сили.

 

14. Інші умови

14.1. У випадку виникнення питань і претензій з боку Покупця, він повинен звернутися в офіс Продавця або на електронну адресу komod.if@gmail.com.

14.2. Цей договір вступає в силу з дати акцепту Покупцем цієї оферти і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.