ГАРАНТІЯ І ПОВЕРНЕННЯ

Повернення товару протягом 14 днів:

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", Ви маєте право повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки. Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" споживач має право повернути або обміняти придбаний товар на аналогічний, якщо товар не підходить за формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Згідно статті 8 Закону України "Про захист прав споживачів" обмін товару або повернення вартості проводиться в тому випадку, якщо він не використовувався, не був у зібраному вигляді (монтажі) і, якщо збережено його товарний вигляд, цілісність упаковки, а також товарний чек, виданий покупцю разом з товаром. Розрахунок з покупцем відбувається виходячи з вартості товару на момент його покупки. Грошові кошти, за оплачений покупцем товар, повертаються в повному обсязі, крім витрат на доставку.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" (№ 3161-IVвід 01.12.2005 р) обміну і поверненню не підлягають товари категорії ТЕКСТИЛЬ і виготовленні на замовлення.

 

Гарантія:

У разі настання гарантійної події, Вам необхідно надати представнику інтернет-магазину фіскальний чек або видаткову накладну з підписами двох сторін, який свідчить про оплату та отримання товару, придбаного в нашому магазині, або ж транспортну накладну служби доставки.

Разом з товаром кур'єр надає Вам повний пакет документів: товарний чек, видаткові накладні, інструкцію по експлуатації та гарантійний талон (у залежності від політики виробника) на товар, що купується. Гарантія на товари побутового вжитку, становить 12-18 місяців з дня здійснення покупки.

Гарантія цілісності і працездатності товару:

  • при відправці замовлення - товар страхується;
  • при відправці замовлення / комплектації та упаковці замовлення, весь товар перевіряється на працездатність.

 

Гарантія не надається у випадках:

  • недотримання покупцем правил транспортування, умов зберігання та експлуатації;
  • механічних пошкоджень, розривів, забруднення на облицювальних матеріалах;
  • стороннього втручання або самостійного ремонту;
  • руйнування конструкції, перевантаження або використання не за призначенням придбаного товару;