Розсувні двері OTIUM – це сучасне рішення для домашніх і бізнес інтер’єрів, народжене з поєднання інноваційних технологій та матеріалів і кропіткої роботи з деталями. Завдяки основі з алюмінієвого профіля двері OTIUM є надійними та довговічними. Двері OTIUM можуть бути як непомітним елементом інтер’єру, так і його головним акцентом. Широка варіативність оздоблень дає змогу втілювати будь-які дизайнерські ідеї.


 

РОЗСУВНІ ДВЕРІ OTIUM - РІШЕННЯ ДЛЯ ЗОНУВАННЯ

Розсувні двері OTIUM – ефектне сучасне рішення для швидкого зонування та об’єднання приміщень у будинках, квартирах, офісах. Легкі перегородки у тонкому алюмінієвому профілі динамічно змінюють простір за лічені секунди і забезпечують хороший рівень шумоізоляції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ТРІПЛЕКС - НОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ІНТЕР'ЄРУ

Розсувні двері з триплексованим склом поєднують у собі естетику, функціональність, безпеку та звукоізоляцію, роблячи їх привабливим вибором для сучасного інтер'єру.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Стінові шпоновані панелі і розсувна система прозорих дверей з рейками

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Алюмінієві розсувні двері покриті шпоном

 

Світлопрозорі розсувні перегородки OTIUM LINE створюють виразний акцент в інтер’єрі за рахунок вертикальних рейок, оздоблених шпоном натурального дерева.

Інноваційна технологія обгортання алюмінію шпоном дерева дозволила використовувати рідкісні та цінні породи дерев для створення ексклюзивних інтер'єрних рішень.