Кухня Carbon виконана з природних матеріалів: каменю травертину, натурального шпону дерева, алюмінію та скла. Сучасний дизайн поєднує в собі естетику та функціональність. Оздоблені шпоном дерева, фасади шаф приховують систему зберігання та побутову техніку, роблячи екстер’єр кухні довершено лаконічним. У поєднанні з системою панелей та міжкімнатних дверей ELIO HOME, виконаних у тому ж матеріалі, Carbon дає можливість створити єдиний цілісний інтер’єр.

Дизайн кухні CARBON – Марина Черкашина.
Партнер проєкту – “Галерея каменю”.

 

 

 

 


 

ПРИРОДА В ТВОЄМУ ДОМІ

Кухня Carbon створює особливу атмосферу у вашому домі. Кожна лінія, кожна деталь, кожна текстура є відображенням природних форм та об’єктів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

КУХОННИЙ ОСТРІВ

Монолітний острів є центральним композиційним акцентом у дизайні кухні CARBON. Він виглядає як видовжена, об'ємна кам'яна брила.
Усі поверхні острова оздоблені натуральним травертином. Системи зберігання мають вдосталь місця для розміщення усього необхідного кухонного приладдя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ПРИСТІННА ЗОНА

Головним акцентом пристінної вертикальної композиції є центральна зона, оздоблена панеллю з підсвіткою. Панель підсвічує всю робочу поверхню. Функціональні підвісні модулі з алюмінію можуть бути оснащені полицями, дошкою для нарізання та іншим приладдям. Кухня обладнана новітньою технікою та необхідними аксесуарами, інтегрованими у поверхню.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

SNACKTOP

Острів кухні доповнює снектоп. Це додатковий функціональний простір, який розширює можливості кухні. Тут можна створювати нові кулінарні шедеври, або влаштовувати вечірки з друзями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ІНТЕГРОВАНИЙ МОДУЛЬ

На острові розташований багатофункціональний модуль з алюмінію. Це довершує дизайн та додає функціональності. Тут є блок з електричними розетками та модулі для вирощування зелені. Також можна вбудувати блоки для зберігання столових приладів, спецій та інших предметів. Полиці зі склом та підсвіткою є не лише візуальною перегородкою, а й функціональним елементом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ВІТРИННИЙ БАР

Ше однією ізюминкою кухні Carbon є вітрина-бар. Спеціально продумане розміщення барних елементів виглядає як мистецтво. Що перетворить створення коктейлів чи приготування улюблених напоїв на мистецтво.