Турецькі матраси - це просто найкращі матраси. Хто хоча б раз відпочивав на такому матрасі, точно підтвердить це. Вони створюються з думкою про сон, як про найважливішу частину здоров'я. Матраси торгової марки Bellona, як лідера ринку Туреччини, виділяються доступною ціною і співвідношенням ціна/якість.

Ми відібрали кращі моделі для вас. Яка в них відмінність?

 

     Матрас NOSTRESS

     Найбільш оптимальний базовий варіантом є модель NOSTRESS. Даний матрас вже пройшов перевірку часом і зарекомендував себе, як міцний матрас з чудовою ортопедичною підтримкою. Головна особливість даного матрацу є пружинна система SL - самий надійний пружинний блок, яка не має аналогів в Україні. Ексклюзивне право на виготовлення пружинних блоків системи SL для ортопедичних матраців належить компанії Bellona. Особливість в інноваційній технології формування пружин непреривним способом. Уявіть собі, що цілий ряд це одна пружина з суцільного дроту. Окрім того пружини в ряді і між рядами переплітаються, що ще більше сприяє рівномірному розпреділенню навантаження подовжує термін служби матрацу, а й забезпечує мінімальний прогин основи (так званий "ортопедичний ефект"). Пружинна система SL виготовляється з двічі більшою кількістю пружин ніж в традиційних блоках. Завдяки цьому відпадає потреба в сервісних перевертаннях. Завдяки цьому дана модель є односторонньою. Весь матеріал який відповідає за "мякість" і комфортність зосереджений на одній стороні матраса. Завдяки чому Nostress вдвічі комфортніший матрас за аналоги по тій же ціні. В комплекті йде додатковий мя'кий зйомний чехол який служить для додаткового комфорту і допомагає підтримувати матрас в гіпоалергенними і антистатичними якостями. Саме тому модель Nostress – ідеальне поєднання ціни і якості!

 

 

Матрас SELETION PRO5

    Модель матраса Soft Selection Pro5 від Bellona - це основа комфортної серії. А комфорт по-турецьки - це гостинність, але для себе). Давайте розбиратися чому цей матрас найбільш гостинний до вашого тіла.
1. Де нам комфортно? Там де можна розслабитися. У випадку з матрасом - це м'якість. (спробуйте розслабитись на твердій деревяній лавці). М'ягко в першу чергу завдяки пружинному блоку з незалежними пружинами. Кожна пружина ніжно підтримує саме ту частину тіла, яка на неї опирається. Завдяки цьому матрас максимально повторює контури тіла. Тиск розприділяється рівномірно. Ви поринаєте у стан "невагомості", тіло стає "пір'їнкою". Такий ефект називається анатомічним
2. "Але ж матрас має бути ортопедичним, а значить твердим." - хтось подумає. Не зовсім. Ортопедичність - це здатність матрасу забезпечувати "природнє" положення хребта. І це зовсім не про твердість. Хребет у нас не прямий, тому твердий матрас для нього не зовсім те що треба. Крім того вага тіла різних ділянок різна: плечі і сідниці - важчі. а голова, живіт, і ноги легші. Тому для цього наш матрас має 5 зон твердості (жосткості пружин). І цим гарантує правильне положення тіла.
3. Ще одна з важливих складових комфорту: це зона дотику з тілом. Чим менше ми її відчуваємо, тим тілу комфортніше. Це м'якість тканини, температура, вологість.  Верхня тканина матраса - саме така! Вам потрібно її відчути! 
4. Є ще багато складових комфорту: правильні наповнювачі, відсутність клеїв, посилені краї, і така дрібниця, як ризинка для простині

 

 

Матрас FOUR SEASONS

     

     Модель матраса Four Seasons - це топовий матрас і вершина комфортного сну. В даній моделі окрім таких характеристик, як ортопедичність, анатомічність інженери Bellona задумались і про різні температурні і вологісні характеристики які впливають на якість сну. Ортопедичні і анатомічні властивості матрасу на такому ж високому рівні, як і в інших моделях лінійки Bellona. Основна відмінність - можливість адаптувати матрас до різних температурно - вологістних умов.

Кому це потрібно?
                                   Якщо ви дуже чутливі до температури повітря і вологості повітря, не можете заснути в літню спеку, чи відчуваєте прохолоду взимку. Можливо у вас різне відчуття температури з вашим партнером. Ви живете в регіоні з різкими температурними перепадами чи нетривалими але "екстремальними" температурами.

Чому це важливо? 
                                  Якщо вам жарко, ви пітнієте, чи навпаки вам холодно і ви не можете зігрітися - про нормальний сон говорити не доводиться. Буває, що за таких умов заснути важко. Основну роль в терморегулюванні відіграють два зйомних чехли. Назвемо їх "зимовий" і "літній". Вовняна тканина та наповнення, що використовуються на "зимовій" поверхні нашого матраца Four Seasons, сприяють збереженню тепла тіла і мають хорошу функцію управління вологою. В "літньому" чохлу використовується особлива тканина "Cooler Technology" та бавовняні наповнювальні матеріали. Вони мають дуже високу теплопровідність і допомагають комфортно заснути в спекотні літні дні, відводячи надлишок тепла і вологи безпосередньо з поверхні матрасу.

      Шерстяно-бавовняні чохли, які легко кріпляться і знімаються за допомогою блискавки по обидва боки матраца Four Seasons, підтримують матрац чистим протягом багатьох років завдяки функції хімчистки та забезпечують перевагу тривалого використання.
Тепер вам не потрібно обирати компроміс між теплою і мякою "зимовою" стороною, і прохолодною але жорсткішою "літньою" стороною матраса. Ви можете власноруч керувати м'якістю і теплом вашого матрасу, обираючи яку сторону і чохол поєднати.

      Якість сну, є одним з найважливіших елементів здорового життя, дуже залежить від зручного матрасу. В модель матрасу Four Seasons температурному регулюванню і повітропроникності приділили особливу увагу  поряд з ортопедичними і анатомічними властивосями. 
Основою матрасу є пружинний блок незалежних пружин "poket". Саме такий тип основи забезпечує найкращу анатомію і ортопедичність. Даний блок є 5ти зонним, щоб краще адаптуватися під кожну зону нашого тіла, (ноги, таз, поперек, плечі, голова). Пружини використовуються 5ти виткові, перемінної жорсткості. дані пружини можуть адаптуватися до різного навантаження. Тому на такому матрасі одинаково комфортно спати, як повним людям так і з незначною вагою. Окрім того партнери з різною вагою комфортно спатимуть разом, оскільки рухи сусіда не передаються далі. В поєднанні з наповнювачами різної жорсткості сон на такому матрасі буквально наближається до вислову "провалився у сон". Ви не відчуватимете ваги власного тіла (тиску матрасу на тіло), завдяки чому тіло відпочиває, навантаження з суглобів знімається, капіляри не перетискаються, кровообігу нічого неперешкоджає.
Матрас має дві різні за жорсткістю сторони. Ви зможете обрати найбільш комфортну для себе.